Gorica u osmini finala Kupa Hrvatske

Nogometaši Gorice očekivanom su pobjedom nad drugoligašem Sesvetama izborili osminu finala Kupa Hrvatske
U 7. kolu HT Prve lige sastali se Gorica i Hajduk Goran Stanzl/PIXSELL

Nogometaši Gorice očekivanom su pobjedom nad drugoligašem Sesvetama izborili osminu finala Kupa Hrvatske. Ulazak među 16 najboljih Goričani su ostvarili nakon pobjede od 4:3.

Već nakon četiri minute igre Gorica je golovima Hamada i Mitrovića imala vodstvo od 2:0. Majić je u 17. smanjio na 2:1, da bi Sabljo pogotkom u vlastitu mrežu te još jednom Mitrović donijeli vodstvo Gorici od 4:1.

Sesvete su preko Kožića u 35. minuti došle do drugog pogotka, da bi Geljić pogotkom s jedanaest metara u 59. minuti unio nemir u utakmicu, no rezultat se u preostalom vremenu više nije mijenjao.

U osmini finala Gorica će igrati protiv boljeg iz susreta Gaj Mače-Lokomotiva, gdje je u 90. minuta rezultat bio 2:2 te su u tijeku produžetci.