Pobjedom u Trnju kod Posavca 2:1, sastav iz Kobilića preskočio je Kloštar i Meštricu te ponovno predvodi ligašku karavanu
DSC_6722

Nakon samo tjedan dana, nogometaši Vatrogasca vraćaju se na vrh poretka klubova 1. ŽNL-Istok. Pobjedom u Trnju kod Posavca 2:1, sastav iz Kobilića preskočio je Kloštar i Meštricu te ponovno predvodi ligašku karavanu.

Stigao je Vatrogasac u Trnje s oslabljenom momčadi, jer treneru Nini Matkoviću nedostajali su vratar Caput, Muhić i Štefner, no strpljivom igrom protiv domaćina koji je tražio prve ovosezonske bodove, na kraju su stigli do puno plijena u samoj završnici utakmice, kada je Antonio Ivkić u 88. minuti pogodio za veliko slavlje. Imao je svoj prste Ivkić i kod vodećeg zgoditka svoje momčadi kada je asistirao Marku Novaku za vodstvo u 10. minuti, da bi Mislav Kovačević u 22. vratio stvari na početak.

Imao je nakon toga Posavec terensku inicijativu, no pokušaji domaćih igrača nisu završavali tamo gdje bi trebali, da bi u 88. minuti Ivkić iskoristio ponuđenu šansu i manirom vrsnog strijelca poslao loptu iza domaćeg vratara.