Na startu proljetnog dijela prvenstva Kobilinci su na teškom i kišom natopljenom terenu s 2:0 u derbi susretu svladali Lonju
DSC_0876

Nogometaši Vatrogasca iz Kobilića nastavili su tamo gdje su stali jesenas. Na startu proljetnog dijela prvenstva Kobilinci su na teškom i kišom natopljenom terenu s 2:0 u derbi susretu svladali Lonju. S tri nova boda sastav iz Kobilića je skočio na treću poziciju.

Pobjeda domaće momčadi sasvim je zaslužena, jer igrači trenera Damira Matkovića bili su bolja i opasnija momčad tijekom svih devedeset minuta, a nadmoć su naplatili s dva pogotka.

Ivan Landeka je u 37. minuti matirao gostujućeg vratara za vodstvo od 1:0, da bi početkom nastavka Toni Štefner podebljao prednost.