11 pobjeda OK Velike Gorice za ostanak na trećem mjestu
DSC_6745

Odbojka se jučer barem nakratko u punom smislu vratila u Veliku Goricu, gdje je u okviru 17. kola 1. B lige odigran gradski derbi u kojem je Velika Gorica dočekala HOK Goricu.

Lijepo popunjene tribine Gradske sportske dvorane mogle su uživati u sjajnoj odbojkaškoj predstavi, koja je trajala duže od dva sata. Nakon 131 minute slavile su igračice Velike Gorice, koje su pobjedu izvojevale tek u petom setu.

Odbojkašice HOK Gorice imale su prednost od 1:0 i 2:1, pri čemu su u četvrtom setu propustile tri set lopte za konačnu pobjedu. Gubitak seta odrazio je negativno po ekipu trenera Luke Bišćana, koja je tijekom petog seta stalno bila u rezultatskom minusu, čime su odbojkašice Velike Gorice došle do jedanaeste prvenstvene pobjede.