Kurilovec je na Udarniku protiv Gaja slavio s 2:1
DSC_4025

Nogometaši Kurilovca gostujuću pobjedu iz Gajnica, potvrdili su na domaćem travnjaku svladavši u 17. kolu momčad Gaja. U jako dobroj utakmici Kurilovčani su u nastavku susreta došli do pobjede i tri boda ostvarivši pobjedu od 2:1.

Mreže su u prvom dijelu mirovale da bi već nakon četiri minute igre Luka Sedlaček iz blizine matirao vrlo dobrog gostujućeg vratara Bobineca za vodstvo Kurilovca. Povukli su se nakon toga domaći igrači na svoju polovicu. Prijetili su vrlo dobro gosti, no domaća obrana s vratarom Debijađijem na čelu odolijevala je svim napadima sve do 72. minute kada je Postonjski vrati rezultat u egal. Ipak, desetak minuta prije kraja, Juraj Spudić koristi svoju brzinu te pogađa za veliko slavlje domaćih igrača i navijača.

-Očekivano, bilo je jako teško- na prvu će nakon susreta trener Kurilovca Perica Vidak, koji ne krije zadovoljstvo što je momčad proljeće otvorila s dvije pobjede.

-Ono što me najviše veseli je to, što mi bez obzira na priče ljudi da ćemo krenuti u pad, zbog odlaska nekih igrača, mi pokazujemo da smo momčad, a ne pojedinci- zaključio je zadovoljni Vidak.