Samoborci su uvjerljivom 5:0 pobjedom prošli kroz Mraclin
DSC_8794

Samoborci su uvjerljivom 5:0 pobjedom prošli kroz Mraclin. Pobjedi gostiju nema zamjerke, jer pokazali su kako su trenutno bolja i kvalitetnija momčad od Mraclina, kojem su danas nedostajali Milatović i Hajduk. S njima u sastavu zasigurno po gostujuća obrana bila na daleko većim iskušenjima, nego li je bila u današnjem dvoboju.

Dvije neopreznosti u prvom dijelu odredile su tijek susreta. Nakon kornera u 34. minuti domaća je obrana zaboravila na Husinca kojem iz blizine nije bilo teško matirati Marića, koji je nakon četiri minute ponovno vadio loptu iz mreže. Asistenciju Gluića u pogodak je pretvorio najiskusniji gostujući igrač, Željko Štulec. Iz prvog dijela valja izdvojiti i sjajnu priliku Vidovića, čiji je udarac završio uz vratnicu gostujućeg gola.

Potpuni raspad domaća je momčad doživjela od 76. do 80. minute kada su redom pogađali Brdek, Štulec i Husinec za na kraju uvjerljivu samoborsku pobjedu 5:0

4. NL SREDIŠTE ZAGREB, 12. KOLO
NK MRACLIN – NK SAMOBOR 0:5 (0:2)
STRIJELCI: 0:1 Husinec (34), 0:2 Štulec (38), 0:3 Brdek (76), 0:4 Štulec (79), 0:5 Husinec (80)
NK MRACLIN: Marić, Petravić, Vidović (od 79. Dadović), Domitrović, Onić (od 73. Golubić), Jurič, Skrbin, Klarić (od 67. Šikić), Dandić (od 67. Kos), Koleš (od 46. Cvetnić), Roginić. TRENER: Damir Milanović
NK SAMOBOR: Štefković, Tušek, Novoselec (od 83. Severec), Čerkez (od 46. Guliš), Milas (od 82. Ibrahimović), Štulec, Ašanin (od 80. Vujić), Bišćan (od 46. Krajačić, od 82. Grgečić), Gluić, Brdek, Husinec. TRENER: Stjepan Bašić