Pogotkom Pavla Galovića Meštrica je s 1:0 svladala Dinamo Hidrel
DSC_0225

Jedan pogodak bio je dovoljan Meštrici za drugu ovosezonsku pobjedu. Nakon uvjerljivog izdanja na premijeri protiv Posavca, Meštrica je nakon velike borbe s minimalnih 1:0 svladala Dinamo Hidrel.

Pogodak odluke u 40. minuti postigao je Pavao Galović iz kaznenog udarca kojeg je skrivio gostujući vratar Mario Zagorac, koji je deset minuta ranije obranio udarac s bijele točke Mariju Skorinu.

Nastavak susreta donio je obostrano otvorenu igru, no rezultat je ostao nepromijenjen.

PRVA ŽUPANIJSKA LIGA- ISTOK, 2. KOLO
NK MEŠTRICA – NK DINAMO HIDREL 1:0 (1:0)
GORNJA LOMNICA. Igralište ŠRC Gornja Lomnica. Gledatelja 60. Sudac: Luka Kelihar. Pomoćnici: Marko Kovač i Danijel Rožić (svi Velika Gorica). Delegat: Zoran Smrekar (Zagreb).
STRIJELAC: 1:0 Galović (40-11m)
NK MEŠTRICA: I.Mihalinčić, Orečić, G.Mihalinčić, Bartolović, Horvatić (od 56. Cundeković), Miličević (od 68. Mrvac), Britvec, Skorin (od 89. Košutić), Prigorac, Galović (od 90. Drk), Habuš (od 84. Jerković). TRENER: nema
NK DINAMO HIDREL: M.Zagorac, P.Sudar, Jakovljević, Panić, Šantek (od 62. Đuksi), Žugaj (od 62. Blažević), Balenović (od 55. Jurišić), Zorić (od 62. Čičak), Vukadin, Hladni, Čurla. TRENER: Mario Kajinić