U susretu šestog kola Kurilovčani su danas na SRC Udarnik došli do pete pobjede svladavši s 3:1 fenjeraša Karlovac 1919
DSC_3846

Nogometaši Kurilovca i dalje su bez poraza. U susretu šestog kola Kurilovčani su danas na SRC Udarnik došli do pete pobjede svladavši s 3:1 fenjeraša Karlovac 1919, čime su dodatno učvrstili prvo mjesto ligaškog poretka, jer pred Trnjem imaju tri, a pred Jarunom četiri boda prednosti.

Utakmica nije dobro ni počela, a Kurilovec je odmah poveo. Prvi napad domaće momčadi u vodstvo je pretvorio Mijo Šarić koji je svojim udarcem iznenadio gostujućeg vratara, koji je mogao i bolje reagirati. Na 2:0 u desetoj je minuti povisio Marin Sudar, koji je izašao sam na vratara Bermanca te hladnokrvno poentirao za podebljanje vodstva.

Gosti se nakratko u susret vraćaju u 19. minuti kada je sjajnu akciju pogotkom zaključio Toni Kurečki, da bi točku na „i“ kurilovečke pobjede stavio Luka Sedlaček u 25. minuti pogotkom s bijele točke, nakon čega se rezultat više nije mijenjao.

3. HNL-SREDIŠTE, 6. KOLO
NK KURILOVEC – NK KARLOVAC 1919 3:1 (3:1)
STRIJELCI: 1:0 Šarić (1), 2:0 Sudar (10), 2:1 Kurečki (19), Sedlaček (25-11m)
NK KURILOVEC: Debijađi, Šarić, Marinić, Tominac (od 70. Althaler), Sedlaček, Mandura (od 82. Kovačić), Hodak (od 70. Bakula), Matoš, Čunčić, Rajić, Sudar (od 87. Ćosić). TRENER: Perica Vidak
NK KARLOVAC 1919: Bermanec, Vratarić (od 64. Ramić), Magdić, Basar, Mamić, Kurečki (od 79. Popovački), Veselić (od 79. Pahanić), Maletić, Prpić (od 64. Kelava), Turkalj (od 70. Šprajcer), Pausić. TRENER: Matija Štefančić