Kloštranske mažoretkinje imale su čast družiti se i sa svjetskim boksačkim prvakom Oleksandrom Usykom koji je koji je na Svjetski kup stigao kao pratnja svoje kćerke
248065895_1255730841610255_6256313234108425267_n Facebook Kloštranske mažoretkinje

Kloštranske mažoretkinje sudjelovale su proteklog vikenda na Svjetskom cupu mažoretkinja u Zadru. Vratile su se kući pune dojmova, uspomena i naravno medalja.
Nakon gotovo dvije godine ponovo smo uživale u onome što volimo, plesu, druženju i putovanju- ističu mažoretkinje.

U revijalnom dijelu programa koji bio u subotu djevojke su defileom po Kalelargi i nastupom ispred crkve Sv.Donata pokazale vješto tehniciranje štapovima i pom ponima i tako oduševile brojne turiste koji su ih pratili. U nedjelju u sportskoj dvorani Krešimira Ćosića održao se natjecateljski dio na kojem su uz 18 hrvatskih timova sudjelovali i timovi iz Češke, Slovačke, Poljske, Mađarske, Italije, Bugarske, Slovenije, Kazahstana i Ukrajine, gdje je izvedeno preko 300 koreografija.

Kloštranske mažoretkinje nastupile su sa sedam koreografija i osvojile jednu zlatnu, jednu srebrnu i dvije brončane medalje. Zlatno odličje osvojila je mini formacija batton flag juniori, drugo mjesto u duo štapu pripalo je Matei Kozini i Jani Bočkaj, dok su treća mjesta osvojile mini formacija štap kadeti te mini formacija batton flag seniori.