Na parketu Gradske sportske dvorane Goričani su s uvjerljivih 103:61 svladali Sonik Puntamiku zadržavši vrh ligaškog poretka
skrljevo-gorica11

Košarkaši Gorice upisali su i sedmu uzastopnu pobjedu u domaćem prvenstvu. Na parketu Gradske sportske dvorane Goričani su s uvjerljivih 103:61 svladali Sonik Puntamiku zadržavši vrh ligaškog poretka.

Bila je to još jedna rutinski odrađena utakmica igrača trenera Josipa Sesara koji su stanje stvari na parketu kontrolirali svih četrdeset minuta. Gosti iz Zadra ravnopravno su se nosili nekih petnaestak minuta, nakon čega domaći sastav do odlaska na odmor stječe dvoznamenkastu prednost (45:31), koju su nakon toga neprestano povećavali. Još jednom se presudnim pokazala širina goričkog rostera, u kojem je trener Sesar koristio usluge svih 12 igrača koji su se upisivali među strijelce.

Prednjačio je Lovro Mazalin s 20 poena i 9 skokova, a dvocifren učinak još su imali Maj Kovačević sa 17 ubačaja, Ivan Majcunić s 14 te Marko Baković i Karlo Uljarević koji su ubacili po 10 poena.