Sjajna partija Brdeka, u dresu Gradića nije nakraju zaključena pobjedom
DSC_0063

Sjajnu utakmicu odigrali su Gradići i zabočka Mladost, čiji su igrači u 29. kolu 4. NL Središte Zagreb podijelili bodove, odigravši 3:3. Bio je to susret pun preokreta, na kraju kojeg zadovoljniji mogu biti gosti koji su se poraza spasili u završnici utakmice u kojoj su vodstvo domaće momčadi 3:1, uspjeli anulirati, za osvajanje boda. Time su poništili sjajnu partiju Brdeka, koji je za Gradiće postigao tri pogotka.

Mladost je povela u 30. minuti, no do odlaska na odmor Brdek je s dva pogotka prednost donio domaćoj momčadi, koja je u 71. minuti trećim pogotkom ponajboljeg igrača tijekom cijele sezone povela s 3:1. Činilo se u tim trenucima kako bodovi ostaju kod kuće, no uporni gosti iz Zaboka u 86. golom Jurina i u 92. golom Srebačića dolaze do boda.

4. NL SREDIŠTE ZAGREB, 29. KOLO
NK GRADIĆI – NK MLADOST 3:3 (2:1)
STRIJELCI: 0:1 Borac (30), 1:1 Brdek (34), 2:1 Brdek (39), 3:1 Brdek (71), 3:2 Jurina (86), 3:3 Srebačić (90)
NK GRADIĆI: Zagorac, Turkalj, Đuđić (od 84. Sukser), Borovac, Brdek, Hrženjak (od 61. Župetić), Pralas, L.Krstanović, Hajduk, Radoš, Vojnić. TRENER: Goran Jelavić
NK MLADOST: Mihovilić, Pavić, Kotarski, Šoštar, Srebačić, Poljak, Krajačić (od 76. Jurina), Borac, Vedriš, Kahlina (od 62. Poslek), Martinec. TRENER: Ivan Zubić