Četiri pogotka Hajduka i slavlje Gradića nad Odrom od 7:2
DSC_0194

Još jedna sjajna predstava u režiji nogometaša Gradića koji su do vrha napunili mrežu Odre. Konačnih 7:2 najbolje opisuje dominaciju domaće momčadi, koja je bez premca najefikasnija momčad lige.

Nerješiva zagonetka za mnoge je i dalje Igor Hajduk koji je odigrao još jednu maestralnu utakmicu koju je zaokružio s četiri postignuta pogotka. Da će ovo biti njegov dan potvrdio je u prvih 11. minuta u kojima je postigao dva pogotka, da bi njegovi suigrači do odlaska na odmor čak šest puta matirali gostujućeg vratara.

Još jednom se u prvom dijelu među strijelce upisao Hajduk, a njegovim su stopama išli još Brdek, Hrženjak i Pralas. U nastavku susreta Hajduk je dokrajčio goste koji su poraz ublažili preko Kasabašića i Lutera.

4. NL-SREDIŠTE, 9. KOLO
NK GRADIĆI – NK ODRA 7:2 (6:1)
STRIJELCI: 1:0 Hajduk (3), 2:0 Hajduk (11), 2:1 Kasabašić (24), 3:1 Hajduk (27), 4:1 Brdek (40), 5:1 Hrženjak (41), 6:1 Pralas (45), 7:1 Hajduk (60), 7:2 Luter (77)
NK GRADIĆI: Zagorac, Turkalj, H.Krstanović (cap.), Đuđić (od 59. L.Krstanović), Cindrić (od 66. Sukser), Brdek, Hrženjak (od 66. M.Župetić), Pralas (od 59. Abazi), Hajduk, Radoš, Vojnić (od 72. Belčić). TRENER: Goran Jelavić
NK ODRA: Zubak, Tahirović (od 48. Karadakić), Bačurin (od 46. Pisačić), Sunara (od 62. Kljujev), Kolak, I.Šipuš, Luter, Zlodi (od 66. D.Šipuš), Kasabašić (od 59. Dodić), Debijađi, Ban. TRENER: Vedran Mandić