U Lukavcu je danas poslijepodne pao bivši prvak države, Zagreb, kojeg su Lukavčani porazili s 2:1
DSC_2254

Nogometaši Lukavca ostvarili su vrlo vjerojatno najveću pobjedu u klupskoj povijesti. U Lukavcu je danas poslijepodne pao bivši prvak države, Zagreb, kojeg su Lukavčani porazili s 2:1 pogotkom za pobjedu doslovno u posljednjim sekundama.

Okupljeni gledatelji mogli su doista uživati u dobroj nogometnoj predstavi, u kojoj je domaća momčad bila bolja baš za taj jedan gol. Igralo se obostrano otvoreno, a takva je igra na kraju bila isplatljivija za domaću momčad, koja je upisala drugu uzastopnu pobjedu.
Lukavec je poveo u 28. minuti zgoditkom Mateja Puntarića, koji je nakon domaćeg kornera najbolje reagirao na odbijenu loptu gostujućeg vratara koji je obranio udarac Josipa Grdenića, pospremivši odbijanac u mrežu. Zaprijetio je Zagreb preko Medića i Kukrike, no rezultat je do odlaska na odmor ostao nepromijenjen.

Gosti iz Veslačke ulice do izjednačenja dolaze sjajnim pogotkom Lovre Medića iz slobodnog udarca koji je domaćeg vratara svladao s 25 metara. Nakon izjednačujućeg pogotka utakmica je „živnula“ te su obje momčadi tražile pobjednički zgoditak, do kojeg je domaća momčad stigla u 90. minuti zgoditkom Hrvoja Humeljaka, čiji je oštar centaršut iz slobodnog udarca prevario vratara i gostujuću obranu te završio u mreži za veliko slavlje domaće momčadi.