fbpx
01Portal
Ponedjeljak, 12 Studeni 2018 13:43

Nogometaši Turopoljca u posljednjih šest susreta uknjižili su pet pobjeda i remi na gostovanju u Kloštru. U posljednjem jesenskom susretu pred domaćim navijačima Turopoljac je slavio protiv gostiju iz Obrezine, Mladosti koja je poražena s 4:1.

Silovito su domaći igrači krenuli u susret stvorivši nekoliko izglednih prilika koje su otišle u nepovrat. Srećom po njih, ti ih promašaji nisu koštali, jer Filip Matek u 23. minuti otključao je mrežu gostiju, nakon čega je bilo puno lakše igrati. U prvom dijelu među strijelce se upisao još Vjekoslav Lučić, dok su u drugih 45. minuta Petar Milatović i Matija Čaić stavili točku na „i“ domaće pobjede, koju gosti nisu ozbiljnije ugrozili, iako su preko Matije Kapca smanjili na 2:1.

Pobjedom je Turopoljac ostao na drugom mjestu s četiri boda manje od Naftaš Ivanića, kod kojeg gostuje sljedeće subote u posljednjem jesenskom kolu.

PRVA ŽUPANIJSKA LIGA, 14. KOLO
NK TUROPOLJAC – NK MLADOST 4:1 (2:1)
STRIJELCI: 1:0 Matek (23), 2:0 Lučić (38), 2:1 Kapac (44), 3:1 Milatović (81), 4:1 Čaić (90)
NK TUROPOLJAC: Zagorac, Balenović, Hrženjak (od 59. Jambrešić), Šestok, Matek, Đuksi (od 82. Čaić), Milatović, Vukadin, Bušić, Lučić, Šejić (od 72. Anđelić). TRENER: Ivica Burić
NK MLADOST: Tomić, Havidić (od 87. Hodak), Jelić (od 82. Ilenić), Sabljak, Smajić, Periša (od 43. M. Tadić), Pejak, S. Tadić, Šorša, Berek (od 29. Kapac), J. Tadić. TRENER: Stiven Žitnik

Objavljeno u Sport

Nogometaši Naftaš Ivanića kolo prije kraja jesenskog dijela prvenstva osigurali su naslov prvaka nakon današnje pobjede u Oborovu. Domaću momčad Ivanićani su porazili s 2:0, nastavivši tako sjajan jesenski niz.

U utakmici koja i nije bila lijepa za gledati, Naftaš Ivanić sigurno je došao do nova tri boda golovima iskusnog Borisa Radoša u prvom te mladog Josipa Miličevića u drugom dijelu.

Nedjelja, 11 Studeni 2018 16:02

Lukavec ne ispušta tron

Nogometaši Lukavca pobjedom nad Ladučem u 14. kolu Jedinstvene županijske lige zadržali su i vodeću poziciju uoči posljednjih devedeset minuta. U jučer odigranom susretu Lukavec je pred domaćom publikom s 2:1 zgodicima Luke Huzjaka i Luke Borkovića svladao Laduč. I prvi pratitelji Lukavčana bili su uspješni; Dinamo je u Jakovlju s 3:0 porazilo Zrinski, dok je Sloga u Kupincu istoimenog domaćina porazila s 2:0. Rezultati ostalih susreta su; TOP-Rugvica Sava 1976 0:0, Lomnica-Sutla 1:4, Strmec-Klas 2:0, Polet-Rakovec 3:0 i Vatrogasac-Stupnik 1:3.

U pretposljednjoj dionici jesenskog dijela prvenstva Prve županijske lige-Istok, vodeći dvojac Naftaš Ivanić i Turopoljac upisali su pobjede. Pobjedom u Oborovu nad istoimenim domaćinom od 2:0, Naftaš Ivanić je osigurao i jesenski naslov, budući da pred Turopoljcem koji je Mladost porazio s 4:1 imao četiri boda prednosti. U ostalim odigranim susretima postignuti su sljedeći rezultati; Vatrogasac-Meštrica 6:1, Buna-Dinamo Hidrel 1:2, Lonja-Dubrava 3:1, Brcko-Ostrna 2:2, Ban Jelačić- Mraclin 4:2 i Kloštar-Zvekovac 3:1.

U 14. kolu 1. ŽNL- Zapad igrali su; Sava-Mladost (KS) 4:1, Mladost (L)-Bregana 2:0, Novaki-Rakov Potok 2:3, Mladost (KD)-Sloga SUZA 2:0, Klokočevac-Jaska 2:3, HNK Tigar Rakitje-Bestovje 3:1, Pušća-Sloga (B) 3:1 i Dinamo (O)-Jamnica 3:3.

Ponedjeljak, 05 Studeni 2018 08:33

Sigurna pobjeda Naftaša

U susretu protiv Bune, nogometaši Naftaš Ivanića odigrali su onoliko koliko im je bilo dovoljno za nova tri boda, do koja su došli nakon pobjede od 3:0. Početak susreta je prošao u ravnopravnoj igri, nakon čega je Naftaš počeo redati šansu za šansom. No, napadači jednostavno nisu bili raspoloženi.

Do vodstva domaća momčad stiže preko Radoša koji je glavom zatresao mrežu Bune kaon kornera i ubačaja Lasića. Na 2:0 u drugom dijelu povisuje Miličević, nakon odlične kontre koju je povukao mladi Ante Marković pretrčavši po lijevoj strani od svog šesnaesterca pa sve do protivničkog, da bi potom sjajnim proigravanjem pronašao Miličevića. Konačan rezultat postavio je Dario Kelšin euro golom s dvadeset metara.

Nedjelja, 28 Listopad 2018 17:33

Dubrava u stopu prati Naftaš Ivanić

Nogometaši Dubrave i dalje drže korak za vodećim Naftaš Ivanićem koji je svoju obavezu odradio jučer u Gornjoj Lomnici, gdje su Meštricu porazili s 2:0. Nakon današnje pobjede Dubravaca u Oborovu od 3:1 klub iz Ivanić- Grada i dalje ima tri boda prednosti.

Dubrava je kod Oborova 74 povela već u trećoj minuti preko Ivana Matića, da bi tri minute kasnije Franjo Majić poravnao rezultat koji se ponovno promijenio u 14. minuti kada je Dubravu u vodstvo doveo Milan Suša koji je u 86. minuti postavio konačnih 1:3.

PRVA ŽUPANIJSKA LIGA- ISTOK, 12. KOLO
NK OBOROVO 74 – NK DUBRAVA 1:3 (1:2)
STRIJELCI: 0:1 Matić (3), 1:1 Majić (6), 1:2 Suša (14), 1:3 Suša (86)
NK OBOROVO 74: Tolić, Bencek, Breščaković, Mršić, Lovrić (od 81. Blažević), Šimunec, T. Budinski, S. Budinski, Majić (od 84. F. Rajić), J. Rajić, Radman (od 80. Pušić). TRENER: Marijan Čokor
NK DUBRAVA: Hendak, L. Crnoja, Grbavac, Leboš, Fulir, Matić (od 88. Brkljačić), Suša, Krivan, Benedik, Mesarić (od 62. B. Crnoja), Vrtar. TRENER: Dražen Fulir

Nedjelja, 28 Listopad 2018 16:32

Sloga (K) slavila u Jakovlju

Serija Dinama iz Jakovlja prekinuta je u današnjem susretu 12. kola Jedinstvene županijske lige. Nakon trinaest susreta prošlog proljeća i jedanaest ove jeseni u kojima nisu osjetili gorčinu poraza, rastužili su ih igrači Sloge iz Križa koji su u Jakovlju slavili s minimalnih 1:0. Njihovim porazom, a pobjedom nad Rakovcem od 3:1 u igru za jesenski naslov uključio se Lukavec.

U ostalim susretima igrali su; TOP-Laduč 2:2, Rugvica Sava 1976-Klas 2:0, Lomnica-Stupnik 0:3, Strmec-Sutla 3:1, Polet-Zrinski 0:0 i Vatrogasac-Kupinec 0:0.

U 1. ŽNL- Istok sastali su se; Vatrogasac-Dinamo Hidrel 2:2, Meštrica-Naftaš Ivanić 0:2, Buna-Mladost 1:0, Oborovo 74-Dubrava 1:3, Turopoljac-Ostrna 4:0, Lonja-Mraclin 1:1, Brcko-Zvekovac 5:1 i Ban Jelačić-Kloštar 10:0.

U 12. kolu 1. ŽNL- Zapad sastali su se; Sava-Rakov Potok 1:2, Mladost (L)-Sloga (B) 3:1, Mladost (KS)-Sloga SU-ZA 4:3, Novaki-Jaska 1:4, Mladost (KD)-Bregana 2:3, Klokočevac-Bestovje 1:4, HNK Tigar Rakitje-Jamnica 3:2 i Pušća-Dinamo (O) 3:0.

U derbi susretu Prve županijske lige- Istok odigranom u Gornjoj Lomnici vodeći Naftaš Ivanić s 2:0 porazio je domaći sastav Meštrice. Od samog početka utakmice, nogometaši Naftaša bez obzira na to što se igralo u gostima zagospodarili su terenom i redali priliku za prilikom. No, vrlo dobri golman domaćina Ivica Mihalinčić bio je nesavladiv, te se na odmor otišlo bez pogodaka.

I u nastavku susreta dominacija Naftaša, koja je konačno realizirana u 76. minuti preko Ivana Markovića, da bi samo dvije minute kasnije Boris Radoš postavio konačan rezultat. Uz strijelce, u pobjedničkim redovima sjajnu je partiju odigrao i devetnaestgodišnji Tino Ptičar.

Zanimljivu i sadržajnu utakmicu odigrali su u Novoj grabi Mraclin i Turopoljac. Gosti iz Kuča, zahvaljujući raspoloženome Petru Milatoviću ponijeli su kući puni plijen nakon pobjede od 3:1.

Na klupi Mraclina debitirao je Marko Pancirov, koji je zamijenio Vladu Horvata. Nažalost, niti šok terapija nije donijela rezultatski pomak, jer Mraclin igra jesen za zaborav.

Jučer ih je rastužio trostruki strijelac Petar Milatović, koji je kaznio sve domaće propuste, jer imali su domaći nogometaši svojih prilika za prelomiti utakmicu na svoju stranu, no u završnicama akcija igrači Mraclina nisu reagirali na pravi način. Za razliku od njih Milatović je bio na visini, te je hat- trickom predvodio Turopoljac do novog slavlja.

PRVA ŽUPANIJSKA LIGA- ISTOK, 11. KOLO
NK MRACLIN – NK TUROPOLJAC 1:3 (1:1)
STRIJELCI: 0:1 Milatović (31), 1:1 I. Kos (65), 1:2 Milatović (81), 1:3 Milatović (89)
NK MRACLIN: Dražić (od 90. Culović), Petravić, Jakovljević (od 46. Rus), J. Dolibašić, Cvetnić (od 61. Ćevid), Onić (od 46. I. Kos), Domitrović (od 85. A. Dolibašić), Gjurašin, Jurić, M. Kos, Čičak. TRENER: Marko Pancirov
NK TUROPOLJAC: Šoić (od 90. Zagorec), Kapović, Balenović, Hrženjak (od 90. Markulin), Šestok, Matek (od 87. Čaić), Đuksi, Milatović, Vukadin, Bušić, Lučić. TRENER: Ivica Burić

Ponedjeljak, 22 Listopad 2018 10:59

Sigurna pobjeda lidera 1. ŽNL- Istok

Naftaš je nadmoćno došao do nova tri boda na svom Zelenjaku, gdje su s uvjerljivih 5:1 svladali Dinamo Hidrel. Prvi dio utakmice obilježio je fenomenalni Dejan Joveš koji s tri gola rješava utakmicu, a tamo gdje je stao Joveš u drugih 45. minuta nastavio je mladi Josip Miličević koji postiže nova dva gola.

Sljedeće kolo Naftaš Ivanić gostuje u Gornjoj Lomnici kod Meštrice, koja je jučer s 1:0 poražena od Mladosti.

Nedjelja, 21 Listopad 2018 18:52

Dubrava preko Bune do drugog mjesta

Nogometaši Dubrave nisu previše tugovali nakon prošlotjednog gubitka bodova protiv Meštrice. Trebalo se pripremiti za domaću utakmicu protiv Bune u kojoj su igrači trenera Dražena Fulira odgovorili na pravi način. Upisana je pobjeda od 3:1, a kako je Meštrica poražena u Obrezini od Mladosti, Dubrava je drugoplasirana iza vodećeg Naftaš Ivanića.

Do pobjede je domaći sastav stigao u drugih 45. minuta, nakon što je rezultat u prvom dijelu bio 1:1. Dubrava je povela preko Suše u 12. minuti, dok je izjednačenje gostima u 27. donio Mišel Vujnović. Iskusni Tihomir Bradić u 55. ponovno pogađa za vodstvo domaće momčadi, koja je pobjedu potvrdila u 90. minuti preko Ivana Matića.

NK DUBRAVA – NK BUNA 3:1 (1:1)
STRIJELCI: 1:0 Suša (12), 1:1 Vujnović (27), 2:1 Bradić (55), 3:1 Matić (90)
NK DUBRAVA: Hendak, Grbavac, Leboš, Bradić (od 80. Mesarić), Fulir, Matić, Suša, Krivan, Benedik (od 83. B. Crnoja), Vrtar, L. Crnoja. TRENER: Dražen Fulir
NK BUNA: F. Rak, J. Rak, Mrkonjić, Kovačić, Kuzmić, I. Rak, Mikulin (od 56. Barišić), Huđber, Galović, Vujnović, Šebek. TRENER: Boris Konjević

Stranica 1 od 6

01Portal

01portal cilja informirati građane Grada Zagreba i Zagrebačke županije o svim relevantnim zbivanja u Zagrebu i županiji. Stoga je naša ciljana skupina populacija u Gradu Zagrebu i u Zagrebačkoj županiji. Zbog stalnih kretanja ljudi između grada i županije ovaj format portala ima posebnu vrijednost. Ni jedan drugi portal ne cilja na ovaj način informirati i kroz interakciju s građanima podijeliti informacije sa svih razina organizacije lokalne uprave.