Cibona uvjerljiva protiv Gorice

Cibona je ovom pobjedom došla do omjera 2-1, dok je Gorica upisala prvi poraz u ligaškoj sezoni nakon što je u uvodna dva kola svladala Šibenku i Alkar
Utakmica 3. kola HT Premijer lige između Cibone i Gorice Slavko Midzor/PIXSELL

U prvom susretu 3. kola HT Premijer lige, Cibona je na domaćem parketu bila uvjerljiva te je svladala Goricu 106-76.

Velikogoričani su se ravnopravno držali nešto više od jedne četvrtine. Prvih deset minuta je završilo uz minimalnu prednost Cibone (21-20) nakon čega je krenulo lagano odvajanje domaćina. Na poluvremenu je Cibona imala prednost 50-41, ali je vrlo brzo početkom nastavka pobjegla na 20 poena i više čime je utakmica bila riješena. Na kraju je završilo +30 (106-76).

Kod Cibone je Mateo Drežnjak postigao 20 poena uz pet skokova, dok je Jose Ignacio Vildoza dodao 17. Na drugoj strani najbolji je strijelac bio Mate Kalajžić (18 poena) uz četiri asistencije.